Złoty Samorodek - Festiwal Filmów Dolnośląskich

V Dolnośląski Festiwal Filmowy 2-4.10.2020

Informacja dla autorów filmów

Data dodania: 28.08.2019

Informujemy twórców filmów zakwalifikowanych do tegorocznej IV edycji Festiwalu Filmów Dolnośląskich „Złoty Samorodek 2019”, że przegląd konkursowy filmów odbędzie się 27 września 2019r. (Piątek) w sali kinowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji, pl. Reymonta 5.

Projekcje filmów fabularnych rozpoczną się od godziny 11.00, projekcje filmów dokumentalnych rozpoczną się od godziny 16.00. W tegorocznym festiwalu oglądnąć będzie można 12 filmów fabularnych i 6 filmów dokumentalnych. Produkcje oceniać będzie Jury powołane przez organizatora. Wręczenie nagród i uhonorowanie laureatów odbędzie się na uroczystej Gali Filmowej planowanej z końcem października lub początkiem listopada, po zakończeniu adaptacji sali kinowej w ZOKiR. Dokładny termin tego uroczystego wydarzenia podany zostanie uczestnikom festiwalu bezpośrednio pocztą mailową oraz poprzez stronę internetową www.zlotysamorodek.pl 
Dokładny godzinowy program projekcji konkursowych zostanie ogłoszony na stronie internetowej festiwalu z początkiem września 2019r.
Dyrektor FFD „Złoty Samorodek 2019” Zbigniew Gruszczyński